Szukaj
Close this search box.

O nas

Joyful Spaces to radosna strona codzienności.

To miejsce w którym chcemy puścić oko do wszystkich, którzy czują, że utknęli w martwym punkcie i szukają sposobu by wskoczyć na dobre tory. Mocno to z nami rezonuje…

Idea powstania naszej marki pojawiła się bowiem w momencie gdy doszłyśmy do ściany. 

Ilość codziennych obowiązków i zmartwień przytłaczała, a praca zawodowa nie dawała satysfakcji. Czas bez pytania gnał do przodu i chyba coraz bardziej przyspieszał. Przestrzeń na marzenia zaczęła się kurczyć, a własne cele były przysłonięte wszystkimi „musieniami”. Stała trasówka dom-szkoła-praca-szkoła-dom nie dawała nadziei na dotarcie do nowego celu.

 I gdy wydawało się, że nigdy już nie będzie dobrze… spotkałyśmy się na kawie.

Chcemy się dzielić wiedzą!

Zwykłe spotkanie, babskie pogaduchy i jedna decyzja, która pozwoliła nam przełamać ogarniający nas marazm. 

A jakby nie marudzić i nie czekać na „lepsze dni”, a zrobić coś dobrego z każdym kolejnym dniem? Może wpuścić do życia trochę radości zanim eksplodujemy?

Świadomość tego w jakim punkcie się znalazłyśmy, kim w danej chwili byłyśmy i jakimi zasobami dysponowałyśmy stała się dla nas punktem wyjścia do budowania codzienności dopasowanej do naszych potrzeb. 

Nauka odpoczynku, stwarzanie sobie przestrzeni do rozwoju, zrozumienie siebie, upraszczanie codziennych obowiązków i docenianie relacji z bliskimi stała się naszą receptą na budowanie życia, które znowu ma słodki smak!

Chcemy się dzielić zdobytą wiedzą i naszymi doświadczeniami tworząc w Joyful Spaces piękne i przyjemne w użytkowaniu produkty, które zachęcą Cię do budowania swojej drogi do radosnej codzienności.

Poznaj nas!

Nasze wartości
Małymi krokami
do dużych zmian
Rozwój nie perfekcja
Uprość tam gdzie możesz
Więcej radości
w codzienności
idealny moment nie istnieje
Twoje nastawienie decyduje o jakości Twojego życia
Scroll to Top